Verdeelkasten
Accessoires en onderdelen

Verdeelkasten

Accessoires en onderdelen

print

Vensters
Van slagvast polycarbonaat ( 1 moduul = 17.5 mm.)

Omschrijving Artikelnummer
2 modulen VE 0200000
6 modulen (model tot 1999) VE 0600000
6 modulen (model na 1999) VE 0600001
8 modulen VE 0800000
12 modulen VE 1200000
13 modulen VE 1300000

print

Diverse vensters

Omschrijving Artikelnummer
Vensterbeugelset MP 6000000

Vensterbeugelset t.b.v.
70 mm. automaten

MP 6000300
Vensterbeugelset t.b.v. bticino
automaten 125/160A.
MP 6000200
Vensterboutjes grijs 8/12 mod. VE 900002
Vensterboutjes zwart 6 mod. VE 900001
Vensterslot VE 9100001

print

Dinrail
met sleufgaten (1 moduul = 17,5 mm.) 

 

Omschrijving Artikelnummer
8 modulen MD 1245608
12 modulen MD 1245612
13 modulen MD 1245613
Per lengte van 2 meter MD 1245689

print

Doorverbindrail
Geïsoleerde rails met vork 

 

Omschrijving Artikelnummer
2 x 3-polige automaten MD 1251023
3 x 3-polige automaten MD 1251033
4 x 3-polige automaten MD 1251043
2 x 4-polige automaten MD 1251024
3 x 4-polige automaten MD 1251034

print

Kunstof kopbouten
Voorzien van geïsoleerde kop  

 

Omschrijving Artikelnummer
M4 x 23 mm. MB 2390040
M5 x 25 mm. MB 2390050
M6 x 28 mm. MB 2390060

print

Inslagmoeren
Verzinkte uitvoering  

 

Omschrijving Artikelnummer
M4 verzinkt MB 2345894
M5 verzinkt MB 2345895
M6 verzinkt MB 2345896

print

Dekselbout
Met onverliesbare ring  

 

Omschrijving Artikelnummer
M5 x 25 RVS MB 2420525

print

Insert met flens
  

 

Omschrijving Artikelnummer
Messing insert M5 MB 2358005

print

Klemmenkasten
Gesloten uitvoering met doorzichtig polycarbonaatdeksel (hxbxd)  

 

Omschrijving Artikelnummer
270 x 180 x 170 mm. MK 7025200
270 x 270 x 170 mm. MK 7012410
270 x 360 x 170 mm. MK 7025103
360 x 360 x 170 mm. MK 7025101

print

Klemmenkasten
Geboorde uitvoering t.b.v. midi, medium en grande kasten met doorzichtig polycarbonaatdeksel (hxbxd)  

 

Omschrijving Artikelnummer
270 x 270 x 170 mm. MK 7012420

print

Deksels klemmenkasten
Doorzichtige uitvoering  

 

Omschrijving Artikelnummer
270 x 180 mm. MK 7025205
270 x 270 mm. MK 7012501
360 x 270 mm. MK 7025155
360 x 360 mm. MK 7025110

print

Koppelstukken
Voor het koppelen van de klemmenkasten aan de verdeelkasten  

 

Omschrijving Artikelnummer
180 mm. breed MK 7025226
270 mm. breed MK 7025165
360 mm. breed MK 7025175

print

Dekselbouten
T.b.v. doorzichtige deksel  

 

Omschrijving Artikelnummer
Dekselbouten MK 7025151

print

Inbouwkontaktdoos
2p. + aarde 16A.
flensmaat: 70 x 70 mm.
steekmaat: 60 x 60 mm.  

 

Omschrijving Artikelnummer
Uitvoering met randaarde PR 4012006
Uitvoering met penaarde PR 4012007
Uitvoering zwitsers systeem PR 4012009

print

Inbouwkontaktdoos IP44
flensmaat: 92 x 100 mm.
steekmaat: 77 x 85 mm.  

 

Omschrijving Artikelnummer
4-polig 16A PR 4014006
5-polig 16A  PR 4015006
4-polig 32A PR 4034006
5-polig 32A PR 4035006

print

Inbouwkontaktdoos IP67
flensmaat: 92 x 100 mm.
steekmaat: 77 x 85 mm.  

 

Omschrijving Artikelnummer
4-polig 16A PR 4014306
5-polig 16A  PR 4015306
4-polig 32A PR 4034306
5-polig 32A PR 4035306

print

Inbouwkontaktdoos IP67
flensmaat: 114 x 114 mm.
steekmaat: 90 x 90 mm.  

 

Omschrijving Artikelnummer
4-polig 63A PR 4064306
5-polig 63A  PR 4065306
4-polig 125A PR 4064306
5-polig 125A PR 4095306

print

Invoerdoos
flensmaat: 90 x 75 mm.
steekmaat: 78 x 45 mm.  

 

Omschrijving Artikelnummer
5-polig 32A SP 5135006

print

Invoerdoos
flensmaat: 100 x 107 mm.
steekmaat: 77 x 85 mm.  

 

Omschrijving Artikelnummer
5-polig 63A SP 5165306
5-polig 125A SP 5195306

print

Hoofdschakelaars
Diverse uitvoeringen 

 

Omschrijving Artikelnummer
4-polig 32A Kema Keur A.3204/3L2
4-polig 63A Kema Keur A.6304/3L3
4-polig 125A Kema Keur VY 8004125
4-polig 125A A.125.04/3L4
4-polig 200A A.200.04/3L4
4-polig 400A A.400.04/3L4
4-polig 630A A.630.04/3L4

print

Knop voor hoofdschakelaar
 

 

Omschrijving Artikelnummer
Voor schakelaar 32A A.32 G439
voor schakelaar 63A A.63 G439
Voor schakelaar 125A A.125 G439
Voor schakelaar 200A A.200 G439
Voor schakelaar 400A A.400 G439
Voor schakelaar 630A A.630 G439

print

Frame
Zwaar verzinkt
 

 

 

Omschrijving Artikelnummer
Unique/Petit FR 8077885
Populair FR 8077886
Midi laag FR 8077887
Midi hoog FR 8077889
Medium FR 8077882
Grande FR 8077993
Megaeverdeelbox FR 8077881
Masterkast FR 8077990

print

Montageplaten
Inclusief toebehoren
 

 

 

Omschrijving Artikelnummer
Midi hoog FR 8077888
Medium FR 8077884
Grande FR 80779930

print

Hijsbeugelset

 

 

 

Omschrijving Artikelnummer
Unique FR 80779962
Midi FR 8077996
Medium FR 80779941
Grande FR 8077994
Megaeverdeelbox FR 8077880
Bos elektro bv ©  |  Oscar Romerolaan 12 , 1216 TK, Hilversum  |  E-mail  |  Telefoon +31 (0)35 623 6000  |  Fax +31 (0)35 623 5968  |  Disclaimer