Meterkasten
Accessoires en onderdelen

Meterkasten

Accessoires en onderdelen

print

DIN RAIL TS-35
met sleufgaten (1 moduul = 17,5 mm.)

8 modulen MD 1245608
12 modulen MD 1245612
13 modulen MD 1245613 
per lengte van 2 meter MD 1245689

print

DOORVERBINDINGSRAIL
Geïsoleerde rails met vork t.b.v. aansluiting automaten/aardlekschakelaars

2 x 3 polige automaten MD 1251023
3 x 3 polige automaten MD 1251033
4 x 3 polige automaten MD 1251043 
2 x 4 polige automaten MD 1251024
3 x 4 polige automaten MD 1251034

print

BOUTEN MET KUNSTSTOFKOP
voorzien van geisoleerde kop M10

M4 x 23 mm MB 2390040
M5 x 25 mm MB 2390050
M6 x 28 mm MB 2390060

print

INSLAGMOEREN
verzinkte uitvoering t.b.v. montage kontaktdozen/frame

M4 verzinkt MB 2345894
M5 verzinkt MB 2345895
M6 verzinkt MB 2345896

print

DEKSELBOUT
Met onverliesbare ring t.b.v. deksel

M5 x 25 RVS MB 2420525

print

INSERT MET FLENS

Messing insert M5 MB 2358005

print

INBOUWKONTAKTDOOS
2p. + aarde 16A. IP 44
flensmaat : 70 x 70 mm.
steekmaat: 60 x 60 mm.

Uitvoering met randaarde PR 4012006
Uitvoering met penaarde PR 4012007
Uitvoering zwiters systeem PR 4012009

print

INBOUWKONTAKTDOOS IP 44
IP 44 16/32A.
flensmaat : 92 x 100 mm.
steekmaat: 77 x 85 mm.

4 polig 16A. PR 4014006
5 polig 16A. PR 4015006
4 polig 32A. PR 4034006
5 polig 32A. PR 4035006

print

INBOUWKONTAKTDOOS IP 67
IP 67 16/32A.
flensmaat : 92 x 100 mm.
steekmaat: 77 x 85 mm.

4 polig 16A. PR 4014306
5 polig 16A. PR 4015306
4 polig 32A. PR 4034306
5 polig 32A. PR 4035306

print

INBOUWKONTAKTDOOS IP 67
flensmaat : 114 x 114 mm.
steekmaat: 90 x 90 mm.

4 polig 63A. PR 4064306
5 polig 63A. PR 4065306
4 polig 125A. PR 4094306
5 polig 125A. PR 4065306

print

HOOFDSCHAKELAARS
nok en blok uitvoeringen

4 polig 63A. A.6304/3L4
4 polig 125A. A.125.04/3L4
4 polig 80/125A. blok uitvoering VY 8004125
As t.b.v. blokuitvoering 80/125A. VY 8004AS
Koppeling t.b.v. blokuitvoering 80/125A. VY 8004KOP
Wartel t.b.v. blokuitvoering 80/125A. VY 8004WAR

print

KNOP VOOR SCHAKELAAR

Voor schakelaar 63A. A.63 G439
Voor schakelaar 80/125A. A.125 G439

print

FRAME
zwaar verzinkt staal

Megaebox FR 8077881
Megaebox dubbele uitvoering FR 80778811
Master FR 8077990

print

HIJSBEUGELSET
zwaar verzinkt staal

Megaebox set kompleet FR 8077880

print

HANG-, EN SLUITWERK megaebox meterkast
geschikt voor megaebox meterkast

Knevelknop MK 650005
Sleutelset (2 stuks) MK 650006
Geleideslang t.b.v. deur (set) MK 650007
Geleideslang t.b.v. klep (set) MK 650008
Pakking t.b.v. deur MK 650014
Pakking t.b.v. klep MK 650015

print

HANG-, EN SLUITWERK master verdeelbox
geschikt voor master verdeelbox

Knevelknop ME 1230005
Scharnier ME 1230001
Lip voor knevelknop ME 1230006
Hevelslot ME 1230002
Lip voor hevelslot ME 1230007
Geleidestang tbv deur/klep ME 1230008
Adaptor geleideslang ME 1230010
Geleider voor geleidestang ME 1230009
Blindstop tbv hevelslot ME 1230011
Sleutelset (2 stuks) ME 1230003
Pakking 5 x 20mm p/meter MR 2005000
Pakking 10 x 30mm p/meter MR 3010000
Bos elektro bv ©  |  Oscar Romerolaan 12 , 1216 TK, Hilversum  |  E-mail  |  Telefoon +31 (0)35 623 6000  |  Fax +31 (0)35 623 5968  |  Disclaimer